Mamushakomerc

Të parët në importimin e pjesëve
9000 +
Produkte
0 +
Vite Eksperience
0
Klientë

Rreth kompanisë

Shumë më tepër se një biznes i zakonshëm i autopjesëve!

Mamusha Komerc është një kompani e njohur me mbi 10 mijë produkte në dispozicion.

Me një eksperiencë prej 30 vitesh në biznesin e pjesëve për automjeteve të rënda, kompania ka shërbyer mbi 2 mijë klientë të kënaqur. E përbërë nga një ekip i përkushtuar dhe profesionist, Mamusha Komerc siguron një shërbim të shkëlqyer dhe disponueshmëri të garantuar për klientët e saj.

Produktet

Eksploro produktet tona

Çka ofrojmë ?

Mamusha-6

Pjesë të automjete të mëdha

Specializohemi në shitjen e pjesëve për automjete të mëdha.


tire
teaser-garage

Marka të njohura

Ofrojmë pjesë të markave të njohura dhe të cilësisë së lartë si Mercedes, Man, Scania, Daf, Volvo, Iveco, Magirus dhe Liebherr.
brand
Mamusha-12

Këshilla dhe asistencë

Ofrojmë këshilla dhe asistencë teknike për zgjidhjen e problemave të klientëve.


handshake
Krijojmë lidhje të forta, pjesë pas pjese.Krijojmë lidhje të forta, pjesë pas pjese.Krijojmë lidhje të forta, pjesë pas pjese.
tie

Jemi profesionistë

Mamusha Komerc është burimi juaj i besueshëm për të gjitha nevojat e automjetëve tuaja. Me shumë vite përvoje në treg, kemi bërë ekspertizë për të ofruar produkte dhe shërbime të lartë cilësie.

calendar

Pajisemi në kohë

Tek Mamusha Komerc, kuptojmë rëndësinë e kohës. Krenohemi me sistemën tonë efikase të dorëzimit që siguron që porositë tuaja të mbërrijnë në kohë, gjithmonë.

medal

Cilësi produktesh

Kur vjen puna te materialet, ne nuk bëjmë kompromisim. Mamusha Komerc është i përkushtuar të ofrojë vetëm produkte me cilësi të lartë për klientët tanë.

Zgjedhja juaj

Cilësi e lartë, besim i përhershëm

Mamusha Komerc bashkëpunon me grupe industriale të njohura për të sjellë zgjidhje inovative në treg.

Zgjidhni Mamusha Komerc për nevojat dhe automjetet tuaja.

Blerja e pjesëve nuk ka qenë kurrë më e lehtë – ne jemi këtu për ju.

+383 48 117 508